„General Assembly” CISO #Poland – doroczne spotkanie szefów cyberbezpieczeństwa w Polsce.

Już 28 września 2023 r. pod patronatem i z osobistym udziałem Ministra Cyfryzacji Janusza Cieszyńskiego wspólnie z NASK będziemy gościć doroczne spotkanie szefów cyberbezpieczeństwa w Polsce. To elitarne spotkanie skupione jest wokoło kluczowych zagadnień z którym mierzymy się w Polsce i Europie – Bezpieczeństwo Państwa i Obronność, Energetyka i Transport, Farmacja i Finanse – i będzie stanowiło kontynuację dyskusji Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

To wyjątkowe wydarzenie wrześniowe zgromadzi wiodących ekspertów, praktyków oraz liderów bezpieczeństwa cybernetycznego z różnych sektorów, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Konferencja będzie miejscem inspirujących prelekcji, paneli dyskusyjnych oraz warsztatów, skupiających się na najważniejszych kwestiach związanych z ochroną cyfrowych aktywów. Wystąpią oprócz Ministra J. Cieszyńskiego m.in. Łukasz Wojewoda – Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa Ministerstwa Cyfryzacji, Włodzimierz Owczarczyk – Członek Zarządu ZUS, Adam Marczyński – Dyrektor ds. Cyberbezpieczeństwa i Innowacji NASK, Roman Łożyński – Dyrektor ds. Eksploatacji i Bezpieczeństwa Systemów Teleinformatycznych, Centrum e-Zdrowie, Tim Conway – Technical Director SANS Institute, dr inż. Andrzej Bartosiewicz – Prezes CISO #Poland.

Celem konferencji jest stworzenie platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i perspektyw między różnorodnymi ekspertami, specjalistami z obszaru cyberbezpieczeństwa. Przewidujemy udział dyrektorów cyberbezpieczeństwa, gości reprezentujących sektory takie jak przemysł, energetyka, finanse, transport, farmacja oraz instytucje państwowe. Będzie to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami, innowacyjnymi rozwiązaniami i najlepszymi praktykami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Czym jest CISO #Poland?

CISO #Poland to największa narodowa organizacja non-profit w Europie skupiająca szefów bezpieczeństwa informacji.

Członkowie społeczności CISO #Poland to przedstawiciele największych firm z branży wydobywczej, produkcyjnej, zbrojeniowej, energetyki, przemysłu ciężkiego, przetwórstwa i dystrybucji węglowodorów, farmacji i chemii, sektora finansowego w tym większości banków i ubezpieczycieli, transportu drogowego, kolejowego i lotniczego, jednostek akademickich, operatorów telekomunikacyjnych i dostawców cyfrowych, a także największych firm doradczych. Na pokładzie społeczności są szefowie bezpieczeństwa urzędów państwowych, regulatorów rynku oraz administracji centralnej.

Data: 28 września 2023

Miejsce: Siedziba NASK, Warszawa

Kontakt dla mediów: Andrzej Bartosiewicz +48 514 375 128 andrzej.bartosiewicz@cisopoland.org

Kontakt dla Partnerów i uczestników: Konrad Cieśla +48 503 798 483 konrad.ciesla@cisopoland.org Kacper Kabaciński +48 668 356 606 kacper.kabacinski@cisopoland.org